Mých pět nej věcí na létě

2. června 2018 v 15:46 | Charlie |  Články
Ahoj lidičky a lidičkové,
poměrně dlouho jsem nic nepřidala a omlouvám se, ale skloubit učení a práci nebylo příliš jednoduché. Teď už snad bude času na blog dostatek. I tak se tu dnes a nejspíš i zítra objeví spíše oddechové články. Blog.cz mi s tímhle šel docela na ruku a téma týdne je "Mých 5 nej…". Taková vděčná rychlovka. Pojďme na to.


1. Zmrzlina
Malinová, šmoulová, citrónová, kokosová. Jakákoliv a kdykoliv. Obzvlášť ve vedrech je pro mě jediným důvodem proč jít ven, jinak bych byla zalezlá někde hodně hluboko a čekala dokud nezapadne sluníčko.
2. Festivaly
Poslechnout si oblíbený kapely, pár nocí strávit pod stanem, podívat se na nový místa, seznámit se s novýma lidma, pivo pít a dobře se bavit. Fesťáky nabízí tohle všechno v jednom hezkém balíčku.

3. Atmosféra
Všimli jste si někdy, že jakmile začne sluníčko hřát a všechno kolem kvést, jsou všichni mnohem víc usměvavější,otevřenější, přátelštější a uvolněnější? Že se všichni mnohem víc smějí, nedělají vědu z maličkostí a celkově jsou dobře naladěni?

4. Voda
Koupání v bazénu je fajn, koupání v přírodě je lepší. Krásné prostředí, klid a soukromí. A tohle si užijete jedině v létě, kdy sluníčko prohřeje vodu.

5.Bouřky
Zbožňuju, když po několika dnech dusna přijde bouřka a vzduch se pročistí. Hra blesků na obloze a děsivé hřmění. Strašidelná dech beroucí krása.


Co miluje te na létě vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama