O mně

O mně

28. dubna 2017 v 10:57 | Charlie

Jsem dvacetiletá žába, která si v tomhle internetovým světě nechá říkat Charlie. Upřímně nikdy nevím, co říct, abych zaujala, okouzlila. Vždycky mám pocit, že to stačí. Že není nic dalšího, čím bych mohla upoutat něčí pozornost. Jenže teď je nejspíš načase trochu se prodat.
Popravdě se po dlouhých sedmi letech začínám dostávat ze své nešťastné izolované bubliny a připadám si jako malý dítě, který se neustále ptá proč a poznává svět kolem sebe. A ze všemi těmi poznatky se chci podělit s ostatními skrze tento blog. Najdete tu články o zero waste, veganství, ale také tipy na mé oblíbené filmy, knihy a seriály a časem snad i něco osobnějšího. Tedy pokud přemůžu svoje strachy a sesbírám dostatek odvahy.
K mým dalším zájmům patří hudba. Její poslouchání, neboť to je tak jediné, co s ní můžu dělat. Hru na hudební nástroj jsem vzdala ve čtvrté třídě a sen o pěvecké kariéře se rozplynul, když mi táta zakázal zpívat koledy. Sama jsem po letech zjistila, že bych svůj hlas mohla používat jako zbraň hromadného ničení.
Stejně tak na sport jsem úplně levá, ale s přestávkami se mu neustále snažím dát mu šanci. Minule to bylo kung-fu, u kterého jsem vydržela 4 roky a za pár týdnu ji dostane jóga. A třeba mě to chytne nebo mi to dokonce půjde.
Když se na to tak koukám, o mně toho je už víc než dost. Doufám, že se vám blog líbí a rádi se sem budete vracet.
Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, radu, přípomínku napište mi na silenstvivkapse@seznam.cz
 
 

Reklama